KURUMSAL

SEBİL TRANSPORT 1994 yılında Merkezi Konya’da aile şirketi olarak kurulmuştur. Kaliteli ve prensipli hizmet anlayışı ile yola çıkan şirketimiz faaliyetlerini en uygun şart ve koşullarda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizde ortak kurum kültür bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, topluma yararlı olmak için gelişmeyi içeren kaliteye özen gösteren bir bilinç ile zamanında gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz Türkiye’nin her yerinden BDT- Türki Cumhuriyetleri’ne ve Avrupa Ülkelerine düzenli olarak haftanın 3 günü İstanbul çıkışlı olmak üzere komple ve parsiyel taşıma ile hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanan, müşteri ile uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmayı kendine ilkle edinen firmamız, taşımalarınıza pratik çözümler sunar. Taşımalarınızın sorunsuz, zamanında, hızlı ve ekonomik olarak yerine ulaşmasını sağlar buna yönelik sektörel tecrübemiz, uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekte, sizlere en iyi hizmeti verme konusunda kendimize güvenmekteyiz. Amacımız müşterilerimizin beklentilerini tamamıyla karşılamak firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırmak, sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Misyonumuz istihdam arttırılması ve ekonominin gelişmesine katkı sağlayan bir unsur olarak sektördeki yerini koruyan bu bulunduğu erdem çok daha ileri bir düzeye ulaşmayı hedefleten şirketimiz, bu hedefine her geçen gün daha çok yaklaşmaktadır.

Kaliteli, Güvenli, Seri ve Zamanında Taşımalarınız için Hizmetinizdeyiz                                             YÜK DEĞİL SORUMLULUK TAŞIYORUZ.

Whatsapp 7/24 Destek
Yük Takip