Sebil Transport, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibi, müşteri odaklı çözümleri, seçkin acenta ağı ve teknolojik alt yapısı ile başta, Türkiye, Özbekistan, Almanya, Kazakistan, Fransa, Türkmenistan, Avusturya, Belçika, Rusya, Hollanda ve İsviçre​ olmak üzere düzenli taşımalarıyla parsiyel ve komple karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

 

Bilgisayar destekli filo yönetim sistemi ve uydu üzerinden takip sistemi ile 24 saat online araç takibi yaparak; karayolu taşımacılığında rakiplerinden farklı çözümler üreterek müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Sebil  Transport  ithalat ve ihracat alanında hızlı, ekonomik ve güvenilir kara taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Özmal araç filomuz ile başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörlerinde de karayolu taşımacılığı hizmetini en etkin şekilde sunmaktadır.

 

Firma bünyesinde, Avrupa standartlarına uygun her türlü araç mevcuttur. Gümrüklerden geçiş izni problemi olmayan Türk plakalı araçlarımızla, karayolu taşımacılığını gerçekleştirir.

 

Karayolu Taşımacılığı Çözümlerimiz

Parsiyel ve komple seferler

Güvenli ve zamanında teslimat

Yaygın acente ağı

Deneyimli ve uzman ekip

Gelişmiş teknoloji ile hizmet bütünlüğü

Geniş öz mal araç filosu

Size özel müşteri hizmetler birimi

Sürekli yenilenen araç filosu

GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi

Whatsapp 7/24 Destek
Yük Takip